690 ₴
Номер деталі 532 0536 10, призначена для VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x100x50мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 532 0536 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр | 75 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Довжина | 80 мм |
| Марка | VW |