1 850 ₴
Номер деталі 534 0269 10, призначена для DACIA, Logan.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x120x70мм., орієнтовна вага - 0,65000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 534 0269 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Сумісність з маркою | Dacia |
| Стан | Новий |
| Тип | Натягувач |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Сумісність з моделлю | Note, Duster, Juke, Kangoo, Logan/Stepway, Laguna, Express, Pulsar, Qashqai, Logan, Tiida, Wind, Clio, Megane, Almera, Micra, Sandero, Scenic, Dokker, Kubistar, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.65000 кг |
| Довжина | 110 мм |