560 ₴
Номер деталі JBJ212, призначена для SUBARU.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x120x60мм., орієнтовна вага - 0,29000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | JBJ212 |
| Виробник | TRW |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Нижня |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Розмір конуса | 18.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 38 мм |
| Сумісність з моделлю | Forester, Impreza, Legacy Outback, WRX, Levorg, Legacy, Outback, XV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.29000 кг |