380 ₴
Номер деталі JBU602, призначена для VW, SKODA, TOYOTA, SEAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x60мм., орієнтовна вага - 0,15000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | JBU602 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Діаметр внутрішній | 19 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Fox, Polo, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |
| Марка | VW |