Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі JTS111, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x320x55мм., орієнтовна вага - 0,70000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | JTS111 |
| Виробник | TRW |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 241 мм |
| Діаметр труби | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70000 кг |
| Ширина | 320 мм |