830 ₴
Номер деталі JTS451, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x120x60мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | JTS451 |
| Виробник | TRW |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 66 мм |
| Діаметр труби | 9 мм |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Ширина | 120 мм |