560 ₴
Номер деталі JTS467, призначена для PEUGEOT, CITROEN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x155x70мм., орієнтовна вага - 0,60000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | JTS467 |
| Виробник | TRW |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Стан | Новий |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 141 мм |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Діаметр труби | 8 мм |
| Сумісність з моделлю | C5, 407, C6, 508 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |
| Ширина | 155 мм |