550 ₴
Номер деталі JBJ7561, призначена для DAEWOO, Aveo, CHEVROLET, Импортные автомобили.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x145x45мм., орієнтовна вага - 0,60000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | JBJ7561 |
| Виробник | TRW |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Сумісність з моделлю | Vida |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |