3 310 ₴
Номер деталі JTC1117, призначена для Mercedes, Volvo.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x460x70мм., орієнтовна вага - 1,30000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | JTC1117 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Тип важеля | Контрольний |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 385 мм |
| Розмір конуса | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.30000 кг |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 460 мм |