300 ₴
Номер деталі 10A0650C, призначена для VW, FIAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x280x10мм., орієнтовна вага - 0,05000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10A0650C |
| Виробник | DAYCO |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Renault |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Jetta, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Марка | VW |