270 ₴
Номер деталі 011 FX 31166 000, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 15x80x50мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 011 FX 31166 000 |
| Виробник | Mahle |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Ascona, GT, Astra, Espero, Frontera, Calibra, Corsa, Zafira, Omega, Olympia, Manta, Kadett, Vectra, Nexia, Meriva, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 80 мм |