270 ₴
Номер деталі 011 FX 31167 000, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x50x20мм., орієнтовна вага - 0,01700кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 011 FX 31167 000 |
| Виробник | Mahle |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Signum, Insignia, Sintra, Europa, Nubira, Omega, Speedster, Lacetti, Evanda, Calibra, Leganza, 9-3, 9-5, 9000, Rezzo, Tigra, Frontera, Zafira, Meriva, Astra, Mondeo, Corsa, Vectra, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.01700 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 50 мм |