510 ₴
Номер деталі 011 VE 30457 000, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x140x40мм., орієнтовна вага - 0,06000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 011 VE 30457 000 |
| Виробник | Mahle |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, Signum, Astra, Sintra, Evanda, Frontera, Calibra, Europa, Nubira, Zafira, Leganza, Omega, Speedster, Vectra, 9000 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 140 мм |