560 ₴
Номер деталі 029 VA 30529 100, призначена для VW, SKODA, SEAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x140x40мм., орієнтовна вага - 0,05500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 029 VA 30529 100 |
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Arosa, Jetta, Octavia, Yeti, Eos, Passat, Load Up, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Tiguan, Lupo, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, UP!, Golf, Roomster, Altea, Cordoba, New Beetle, Scirocco, A2, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05500 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Марка | VW |
| Ширина | 140 мм |