600 ₴
Номер деталі 029 VA 31097 100, призначена для VW, SKODA, SEAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x140x40мм., орієнтовна вага - 0,06000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 029 VA 31097 100 |
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Caddy, Toledo, Touran, Jetta, A4, Octavia, A3, New Beetle, Leon, Golf, Passat, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Марка | VW |
| Ширина | 140 мм |