360 ₴
Номер деталі 029 VE 30528 000, призначена для VW, SKODA, SEAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x120x40мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 029 VE 30528 000 |
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Arosa, Sharan, Jetta, Octavia, Yeti, Eos, Passat, Load Up, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Tiguan, Lupo, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, UP!, Golf, Roomster, Alhambra, Altea, Cordoba, New Beetle, Scirocco, A2, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Марка | VW |
| Ширина | 120 мм |