1 130 ₴
Номер деталі 7,013, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x400x10мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 7.013 |
| Виробник | Adriauto |
| Стан | Новий |
| Тип | Трос зчеплення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 400 мм |