1 330 ₴
Номер деталі VKM 16102, призначена для NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x70мм., орієнтовна вага - 0,31300кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKM 16102 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр | 60 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Привід шківа натягувача | Автоматичний |
| Сумісність з моделлю | Note, Duster, Jimny, Juke, Kangoo, Logan/Stepway, Laguna, Qashqai, Logan, Tiida, Clio, Megane, Almera, Micra, Sandero, Scenic, Kubistar, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.31300 кг |
| Довжина | 100 мм |