1 810 ₴
Номер деталі VKPC 88617, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x200x120мм., орієнтовна вага - 0,95300кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKPC 88617 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Матеріал крильчатки | Пластик |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, X3, X5, 3, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.95300 кг |
| Висота | 120 мм |