1 920 ₴/комплект
Номер деталі VKBA 3617, призначена для Renault, OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x110x65мм., орієнтовна вага - 0,94800кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 3617 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.94800 кг |
| Висота | 65 мм |
| Марка | Renault |