3 110 ₴
Номер деталі VKPA 84621, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x250x190мм., орієнтовна вага - 1,50100кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKPA 84621 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Матеріал крильчатки | Пластик |
| Довжина | 180 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з моделлю | X-Type, Mondeo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.50100 кг |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 250 мм |