1 800 ₴
Номер деталі VKPC 81620, призначена для AUDI, VW, SKODA, SEAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 135x190x125мм., орієнтовна вага - 0,79800кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKPC 81620 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Матеріал крильчатки | Пластик |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з моделлю | Bora, Sharan, Jetta, Octavia, Passat, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Toledo, Touran, A3, A4, A6, Transporter, TT, Golf, Alhambra, Cordoba, Multivan, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.79800 кг |
| Висота | 125 мм |