2 520 ₴
Номер деталі VKPC 81802, призначена для AUDI, VW, SKODA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 175x250x180мм., орієнтовна вага - 1,29000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKPC 81802 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Матеріал крильчатки | Пластик |
| Довжина | 175 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з моделлю | 80, Superb, Coupe, A4, A6, A8, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.29000 кг |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 250 мм |