Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі VKPC 85611, призначена для DAEWOO, OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 135x190x125мм., орієнтовна вага - 1,06200кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKPC 85611 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Матеріал крильчатки | Пластик |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, Astra, Lacetti, Evanda, Frontera, Calibra, Nubira, Captiva, Zafira, Leganza, Kadett, Vectra, Epica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.06200 кг |
| Висота | 125 мм |