1 980 ₴
Номер деталі VKPC 86619, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x200x140мм., орієнтовна вага - 1,15500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKPC 86619 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Сумісність з моделлю | A6, 100, Crafter, Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.15500 кг |
| Висота | 140 мм |