640 ₴
Номер деталі VKC 2215, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x50мм., орієнтовна вага - 0,16000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKC 2215 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Astra, Tigra, Corsa, Omega, Combo, Kadett, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Марка | Opel |