550 ₴
Номер деталі VKC 2216, призначена для FIAT, PEUGEOT, CITROEN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x50мм., орієнтовна вага - 0,12700кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKC 2216 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Ducato, 100, 306, 106, BX, Jumpy, Xsara, 605, Partner, Expert, ZX, 400, 405, 406, 45, Ulysse, Streetwise, Xantia, 100 / Metro, XM, Coupe, 25, Scudo, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12700 кг |
| Висота | 50 мм |
| Марка | Fiat |