550 ₴
Номер деталі VKC 2433, призначена для Renault, Volvo, OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x75x45мм., орієнтовна вага - 0,95000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKC 2433 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Сумісність з моделлю | Duster, Solenza, Space Star, Kangoo, Espace, Logan/Stepway, Laguna, Carisma, Sport Spider, Logan, Clio, Megane, V40, S40, Sandero, Scenic, Dokker, Largus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.95000 кг |
| Висота | 45 мм |
| Марка | Renault |