670 ₴
Номер деталі VKC 2601, призначена для AUDI, VW, SKODA, FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x75x45мм., орієнтовна вага - 0,14900кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKC 2601 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Сумісність з моделлю | Escort, Phaeton, 80, Superb, 100, Coupe, A4, Transit, A6, A8, Scorpio, Granada, Passat, Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14900 кг |
| Висота | 45 мм |
| Марка | Audi |