2 430 ₴
Номер деталі VKM 36017, призначена для Renault, OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x50мм., орієнтовна вага - 0,37600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKM 36017 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр | 60 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.37600 кг |
| Довжина | 80 мм |