620 ₴
Номер деталі VKM 21147, призначена для AUDI, VW, SEAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x50мм., орієнтовна вага - 0,24400кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKM 21147 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр | 40 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Jetta, Octavia, Outlander, Yeti, Eos, Passat, Patriot, Compass, Superb, Caddy, Lancer, Caliber, Polo, Fabia, Leon, Q5, Fox, Tiguan, Lupo, Toledo, Touran, A3, A4, A5, A6, Journey, Transporter, TT, Golf, Roomster, Alhambra, Grandis, Altea, Cordoba, Avenger, Multivan, New Beetle, Scirocco, Sebring, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.24400 кг |
| Довжина | 80 мм |