Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі VKBA 3588, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x140x80мм., орієнтовна вага - 1,59800кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 3588 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.59800 кг |
| Висота | 80 мм |
| Марка | Ford |