Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі VKBA 1355, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x65мм., орієнтовна вага - 0,90200кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 1355 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Сумісність з моделлю | 80, Superb, Coupe, A4, A6, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.90200 кг |
| Висота | 65 мм |
| Марка | Audi |