1 530 ₴/комплект
Номер деталі VKBA 3486, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 105x105x65мм., орієнтовна вага - 0,99700кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 3486 |
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.99700 кг |
| Висота | 65 мм |
| Марка | Mercedes |