5 230 ₴/комплект
Номер деталі VKBA 3651, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x170x160мм., орієнтовна вага - 3,40500кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 3651 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Діаметр фланця | 137 мм |
| Висота | 160 мм |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.40500 кг |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 170 мм |