4 800 ₴/комплект
Номер деталі VKBA 3513, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x170x160мм., орієнтовна вага - 3,56200кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 3513 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Діаметр фланця | 137 мм |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.56200 кг |
| Висота | 160 мм |
| Марка | Opel |