1 090 ₴
Номер деталі VKM 14201, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x140x70мм., орієнтовна вага - 0,49600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKM 14201 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр | 57 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Привід шківа натягувача | Ручний |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion, Fiesta, Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.49600 кг |
| Довжина | 140 мм |