680 ₴
Номер деталі VKM 85153, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x50мм., орієнтовна вага - 0,31000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKM 85153 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр | 60 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 28.5 мм |
| Сумісність з моделлю | Lantra, Coupe, Carens, Sonata, I30, Pro Ceed, Tucson, Elantra, Ceed, Sportage, Cerato, Matrix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.31000 кг |
| Довжина | 70 мм |