680 ₴
Номер деталі VKM 75006, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x60мм., орієнтовна вага - 0,39800кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKM 75006 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр | 60 мм |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Привід шківа натягувача | Ручний |
| Сумісність з моделлю | S Coupe, Lantra, Coupe, Accent, Getz, Rio, Elantra, Cerato, Matrix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.39800 кг |
| Довжина | 100 мм |