610 ₴
Номер деталі VKM 75613, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x50мм., орієнтовна вага - 0,26000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKM 75613 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр | 55 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Привід шківа натягувача | Ручний |
| Сумісність з моделлю | L200, Lancer, H 1, Space Wagon, Space Runner, Santa Fe, Magentis, Carens, Galant, Sonata, Sorento, H-1 / Starex, Outlander, Eclipse, Joice, Grandis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.26000 кг |
| Довжина | 70 мм |