1 140 ₴/комплект
Номер деталі VKBA 1498, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x110x65мм., орієнтовна вага - 0,43200кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 1498 |
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільненням валу |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, 124 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.43200 кг |
| Висота | 65 мм |
| Марка | Mercedes |