Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі D137EI, призначена для AUDI, VW, SKODA, SEAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 190x190x60мм., орієнтовна вага - 1,48000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | D137EI |
| Виробник | Intelli |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.48000 кг |