Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі D148E, призначена для Sprinter.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 190x190x60мм., орієнтовна вага - 1,47900кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | D148E |
| Виробник | Intelli |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.47900 кг |
| Марка | Sprinter |