Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі D167E, призначена для Sprinter.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x140x80мм., орієнтовна вага - 1,32200кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | D167E |
| Виробник | Intelli |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.32200 кг |
| Марка | Sprinter |