Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі D247E, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 190x190x60мм., орієнтовна вага - 1,84900кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | D247E |
| Виробник | Intelli |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.84900 кг |