1 160 ₴
Номер деталі 17369, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x250x60мм., орієнтовна вага - 4,57000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 17369 |
| Виробник | Omega |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.57000 кг |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |