1 180 ₴
Номер деталі 17342, призначена для ВАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 280x300x40мм., орієнтовна вага - 4,50000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 17342 |
| Виробник | Omega |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.50000 кг |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 300 мм |