1 020 ₴
Номер деталі 17339, призначена для ВАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 240x240x50мм., орієнтовна вага - 3,99000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 17339 |
| Виробник | Omega |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.99000 кг |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 240 мм |