1 060 ₴/комплект
Номер деталі 37554, призначена для Sprinter.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x180x80мм., орієнтовна вага - 2,50000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37554 |
| Виробник | Omega |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.50000 кг |
| Марка | Sprinter |