950 ₴/комплект
Номер деталі 37650, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 175x80x70мм., орієнтовна вага - 0,85000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37650 |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 80 мм |
| Виробник | ABS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.85000 кг |